2GOOD4U
2GOOD4U 1.6 Server's iP
cs.ko.tl:27015 Dust2
cs.ko.tl:27016 Aim
cs.ko.tl:27017 Awp
cs.ko.tl:27018 Italy2
cs.ko.tl:27019 5on5 #1

Join the forum, it's quick and easy

2GOOD4U
2GOOD4U 1.6 Server's iP
cs.ko.tl:27015 Dust2
cs.ko.tl:27016 Aim
cs.ko.tl:27017 Awp
cs.ko.tl:27018 Italy2
cs.ko.tl:27019 5on5 #1
2GOOD4U
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Как да разпознаем хаковете ?

Go down

Нормална Как да разпознаем хаковете ?

Писане by hARDCORE Сря Яну 13, 2010 7:42 pm

Доста от Вас са се чудили как да разпознаят видовете хакове ето сега в тази тема ще ви обясня може и да не е толкова нужна но на някои може да им потрябва...
1. Дисаблер или така наречения aim hack, също така срещан и като CD HACK > Лесно се разпознава (според мен). 1: Като стреля мерника му се клати около главата на врага (ест ако е настроен на bot 1, тоест да бие глави), 2. Играча не го лови флаш (ест ако така е настроен дисаблера), 3: Мерника на хакера лепне от враг на враг, 4: Следене по стени (може някой да не е толкова глупав за да ги следи по стените, за това внимавайте). Това са . Мисля, че е лесно хващането на играч който играе с дисаблер.
2. Wall Hack ! Има доста видове Wall Hack-ове но всичките правят едно и също, внимавайте защото при уалловете е малко трудно октриването на играча който го ползва затова трябва да се внимава. 1: Следене по стените. 2: Играчът не го лови флаш (естествено ако е така настроено). 3: Доста често излизане на стрелба и то с глава (ест половината ще кажат мога да те чуя но при уалловете ти излиза направо с глава на втория - третия коршум) . Мисля, че са това, все пак внимавайте защото уалловете са най-трудните за откриване хакове.
3. Speed Hack ! Няма как да не го разпознаете просто си личи от първия убит човек. 1: По бърза скорост на вървене от другите играчи, 2: Когато стреля някой (автоматик) мерника му играе толкова много все едно играча е изпил 10 галона с вино, 3: Лепнене на мерника от играч на играч, 4: Не го лови флаш. Това е за speed hack-овете, най-лесното хващане на играч който играе със Speed. Естествено има и такъв вид спийд хак който се казва ECC и може би половината от Вас не са го чували, той пак си има спийд същите са работите като при другите спийд хакове само че при него има едно нещо което другите го нямат, то е че по време на игра (до като не умре) постояно играчът се върти във кръг (може да не сте виждали такова нещо повечето от Вас), някой ще си помислят че е номера със стрелките като натиснеш лявата и в лява страна почва но това е сравнително бързо даже веднъж като гледах такъв хакер ми стана лошо даже.
Еми това е от мен, дано сте запомнили някои нещица от урока ми.
hARDCORE
hARDCORE
Power user

Male Zodiac : Sagittarius Брой мнения : 297
Отсенка : 1337
Rep : 10
Регистриран на : 13.01.2010
Age : 27
Местожителство : PLOVDIV

точки
точки:
Как да разпознаем хаковете ? Left_bar_bleue652/1000Как да разпознаем хаковете ? Empty_bar_bleue  (652/1000)

https://bginter.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите